PLAN LEKCJI UCZNIÓW OD 02.09.2020
      1a 2a 3a 4a 5a 6a 6b 7a 7b 8a
Poniedziałek 1 8:00 - 8:45  e.wczesnoszk e.wczesnoszk e.wczesnoszk wf matematyka matematyka historia j.polski religia edb
2 8:55 - 9:40  e.wczesnoszk e.wczesnoszk e.wczesnoszk wf j.angielski informatyka j.polski matematyka biologia religia
3 9:50 - 10:35  e.wczesnoszk e.wczesnoszk e.wczesnoszk j.angielski wf j.polski matematyka informatyka j.polski matematyka
4 10:45 - 11:30  religia e.wczesnoszk e.wczesnoszk j.polski wf historia informatyka biologia matematyka j.angielski
5 11:45 - 12:30      e.wczesnoszk matematyka j.polski z.r.k godz.wych wf informatyka j.polski
6 12:35 - 13:20        z.r.k plastyka     wf j.angielski historia
7 13:25 - 14:10                plastyka historia wf
8 14:15 - 15.00                historia plastyka wf
 
Wtorek 1 8:00 - 8:45    e.wczesnoszk e.wczesnoszk religia matematyka wf j.polski j.polski matematyka j.polski
2 8:55 - 9:40  e.wczesnoszk e.wczesnoszk e.wczesnoszk j.polski j.angielski wf matematyka matematyka j.niemiecki biologia
3 9:50 - 10:35  e.wczesnoszk religia e.wczesnoszk matematyka j.polski geografia wf j.niemiecki j.polski informatyka
4 10:45 - 11:30  e.wczesnoszk e.wczesnoszk religia muzyka technika j.polski wf j.angielski chemia j.niemiecki
5 11:45 - 12:30    e.wczesnoszk e.wczesnoszk wdż z.r.k matematyka j.angielski fizyka godz.wych chemia
6 12:35 - 13:20            wych.rodz. z.rozw.kreat chemia fizyka geografia
7 13:25 - 14:10                z.r.k d. zaw. fizyka
8 14:15 - 15.00                    d. zaw.
 
Środa 1 8:00 - 8:45  j.angielski e.wczesnoszk e.wczesnoszk   historia religia j.angielski fizyka chemia wos
2 8:55 - 9:40  religia e.wczesnoszk j.angielski matematyka wf j.polski j.polski chemia j.angielski fizyka
3 9:50 - 10:35  e.wczesnoszk j.angielski e.wczesnoszk j.angielski wf matematyka muzyka biologia fizyka chemia
4 10:45 - 11:30  e.wczesnoszk e.wczesnoszk e.wczesnoszk technika religia j.angielski geografia muzyka j.polski j.polski
5 11:45 - 12:30  e.wczesnoszk z.r.k z.r.k j.polski muzyka historia matematyka j.polski religia matematyka
6 12:35 - 13:20        przyroda matematyka plastyka religia wf matematyka  
7 13:25 - 14:10                religia wf  
8 14:15 - 15.00                  wf  
 
Czwartek 1 8:00 - 8:45  e.wczesnoszk e.wczesnoszk   j.polski j.polski muzyka wf matematyka historia j.angielski
2 8:55 - 9:40  e.wczesnoszk e.wczesnoszk   plastyka j.polski j.polski wf historia j.polski matematyka
3 9:50 - 10:35  e.wczesnoszk e.wczesnoszk e.wczesnoszk wf biologia j.angielski j.polski geografia muzyka j.polski
4 10:45 - 11:30  e.wczesnoszk e.wczesnoszk e.wczesnoszk wf geografia matematyka j.angielski godz.wych biologia historia
5 11:45 - 12:30  e.wczesnoszk z.r.k e.wczesnoszk matematyka historia wf biologia j.angielski j.niemiecki religia
6 12:35 - 13:20        j.angielski   wf matematyka j.polski geografia j.niemiecki
7 13:25 - 14:10        religia       j.niemiecki matematyka wf
8 14:15 - 15.00                    wf
 
Piątek 1 8:00 - 8:45  e.wczesnoszk j.angielski religia informatyka matematyka biologia j.polski wf j.angielski wos
2 8:55 - 9:40  j.angielski e.wczesnoszk e.wczesnoszk przyroda religia j.angielski technika geografia j.polski j.polski
3 9:50 - 10:35  e.wczesnoszk e.wczesnoszk j.angielski historia informatyka j.polski religia matematyka geografia j.angielski
4 10:45 - 11:30  e.wczesnoszk e.wczesnoszk e.wczesnoszk j.polski j.angielski religia plastyka j.polski wf matematyka
5 11:45 - 12:30  e.wczesnoszk religia e.wczesnoszk godz.wych j.polski technika historia j.angielski wf godz.wych
6 12:35 - 13:20        z.r.k godz.wych godz.wych   religia z.r.k